Tunik İle İşlevsel Giyim Fırsatları 

 

tunik      Tesettür giyim ve özel dizaynı ile bayan giyimine yön veren tunik modelleri, renkleri, çizimleri ve tasarımları ile bayanların giyim tercihlerinde önemli bir fırsat oluşturuyor. wwww.sahranur.com adresi bayanlar için özel tunik modelleri tercihleri sunarken bu modeller mercek altına alındığında bayanların sahip olduğu özel tunik modellerini şu şekilde değerlendirebiliriz.

 

İşlevsel tasarımı ile bayanların özel giyim tercihi olan tunikler arasında dikkatini çeken ilk model özel tasarımı ve kullanıcı yapısıyla çift taraflı tunikler. Tek ürün ile iki farklı giyim şansı sunan bu model düğme ve cep detayları ile özel tasarıma kavuşurken sarı siyah, bordo siyah, mavi siyah ve fuşya siyah gibi özel renk kombinleri ile cazip giyim fırsatları oluşturuyor. Zikzak desenli biyeli tunik modeli ile renkli tasarımlar sunan modeller aynı zamanda cepli petek kap tunik modeli ile de klasik modeller oluşturuyor. Günlük giyim için bayanların sahip olduğu özel modeller mercek altına alındığında ilk olarak kolyeli asimetrik tunik modelini görüyoruz. Şık bir tunik giyimine kavuşan bayanlar daha renkli bir model istiyorlarsa lazer ve dijital baskı takım tunik tercihi ile renkli modellere kavuşabilirler.

 

Nakışlı tunik modeli de özel giyim tercihi ile cazip fırsatlar sunuyor. Günlük giyim dışında özel davet ve ortamlarda giyilebilecek hassas modelleri de sunan tunikler şifon kuyruklu tunik modeli ile krem, mürdüm ve fuşya gibi özel renkler sunarken yine özel davetlerde giyilebilecek eteği dantelli tunik modeli de saks, narçiçeği ve mürdüm gibi özel renklerle bayanlara cazip giyim alternatifleri oluşturuyor. Özel renk ve tasarım detayları ile dikkat çeken bu modeller bayan giyimi için özel seçenekler olarak sanal mağazada yer alıyor

 

Bayan giyimi için işlevsel tasarımı ile öne çıkan tunik modelleri çanta, kolye, ayakkabı, eşarp ve özel aksesuarlarıyla özel giyim formatlarına dönüşüyor. Arkası uzun tunik modelleri ile özgün bir tercih oluşturan tunikler bu model ile ofis ortamına giyilebilecek cazip bir fırsat oluşturuyor. İdeal bir diğer tercih olan pelerin tunik modelleri lacivert, siyah ve saks renkleri ile dikkat çekerken beyaz, hardal haki ve fuşya gibi renkleri ile özel giyim fırsatlarına dönüşüyor.