Taşınmayı Kafanıza Takmayın

Evden eve taşınmanın düşüncesi bile birçoğumuzu strese sokuyordur. Eşyaların toparlanması ayrı bir sorun, nakliyat şirketinin bulunması ayrı derttir. Özellikle gözünüz gibi baktığınız eşyaların kırılma, hasar görme gibi olasılıkları sizi daha strese sokuyor. Ama üzülmeyin, şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda yılların deneyimi ve profesyonelliğine sahip Evdema Nakliyat, derdinize derman oluyor.

 Taşınmayı Kafanıza Takmayın

 Herhangi bir sebepten dolayı oturduğunuz evi boşaltmak zorunda kaldınız. Hiç sıkıntıya ve strese girmeniz gerekmiyor. Arıyorsunuz firmayı, size bir ekip gönderiyorlar. Ekip öncelikli olarak ekspertiz yapıyor. Bunu yapmalarının sebebi, en doğru ve güvenilir şekilde taşıma işlemini yapabilmeleridir.

 Ekip, eşyaları, taşınma alanını, kullanılacak aracı, yeni binanın fiziki durumunu tamamıyla değerlendiriyorlar. Değerlendirme sonucunda sizi üzmeyecek bir fiyat belirliyorlar. Zaten fiyatı duyunca hemen kabul ediyorsunuz. Sizin belirttiğiniz tarihte araç, yükleme/indirme asansörü ve ekip adresinizde oluyorlar.

 Ceketinizi Alın, Evden Çıkın

 Taşınmalarda kadınların en büyük sıkıntısı eşyaların kolilenmesi, zarar görmemesidir. Bu konuda kafanız rahat olsun. Bu konuda yılların deneyimine sahip ekip, özel ambalajlarla, battaniyelerle kırılacak eşyalarınızdan, beyaz eşyalarınıza kadar bütün eşyaları özenle ambalajlıyorlar. Yani kısacası size ceketinizi alıp çıkmak kalıyor.

 Mobilyalarınızı özenle söküp, aynı şekilde yeni evinize, sizin gösterdiğiniz yere monte ediyorlar. Böylece, taşınırken de yerleşirken de hiçbir zorluk yaşamıyorsunuz.

 Taşınmak Zorundasınız Ama Ev Bulamadınız

 Kısa bir süre içinde evi boşaltmak zorundasınız ama daha oturacağınız evi bulamadınız. Eşyaları nereye koyacağınızı kara kara düşünüyorsunuz. Firma ev eşyası depolama hizmetiyle de imdadınıza yetişiyor. Siz yeni ev bulana kadar eşyalarınızı evinizden alıp, özel depolarında muhafaza ediyorlar. Bu konuda eşyalarınız zarar görecek, nemlenip, küflenecek diye dert etmeyin. Özel havalandırmalı, küf korumalı depolarda eşyalarınız güvende saklanıyor.

 Ofisinizi mi Taşımak İstiyorsunuz?

 Firma, evden eve taşıma hizmetini sadece konutlar için vermiyor. İşyeri değişikliği, daha uygun ofis durumlarında yeni bir binaya taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Ofis taşımacılığı profesyonellik isteyen bir hizmet olduğu için ofis taşıma firmaları arasında profesyonel ve deneyimli olanı tercih etmelisiniz.

 Ofisten taşınmak, evden taşınmaya benzemiyor. Çünkü hem eşyalar farklıdır hem de zaman daha kısıtlıdır. Çünkü ofisin bir an önce yerleşip, işleyişine devam etmesi gerekir. Bu nedenle, hızlı ve güvenli bir taşınma için Evdema Nakliyatı arıyorsunuz. Uzman ekip, hızlı şekilde gelip, eşyalarınızı ambalajlıyorlar. Aynı şekilde güvenle yeni ofisinize yerleştiriyorlar.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir