Hyundaı Accent Blue Özellikleri

 

Hyundai-Accent-Blue-ic-2Kalite, konfor, düşük yakıt tüketimi ve yine düşük fiyat ve uygun ödeme seçenekleriyle bir araç sahibi olmak istiyorsanız bu şüphesiz Hyundai Accent Blue olmalıdır. Accent serisinin en üst modeli olan blue serisi ve 1994 yılından beri accent üretme tecrübesiyle Hyundai edindiği tecrübenin, yüksek kalite ve bir o kadar yüksek konforunu yakaladığı ilgiyle tecrübelerinin daha da üstüne çıkarak Hyundai Accent Blue aracını tüm dünyaya tanıtmıştır.

Geçmişten beri Hyundai arabasının verdiği emek ve azimli çalışma sonucu daima müşterilerinin arkasında durarak her bireye hatta her aileye verdiği güven Hyundai accetin en üst modeli olan blue serisine de yansımıştır. Esas olarak Güney Kore olsa da accent modeli Hindistan, Rusya, İran’da olduğu gibi ülkemizde de üretilmektedir.

Hyundai-Accent-Blue-motor-21.4 benzinli ve 1,6 dizel seçenekleriyle sadece dış görünüşüyle değil, donanımı, güvenliği ve yakıt tüketimiyle de mükemmel olduğu gibi aynı zamanda da her yönüyle kusursuz bir araçtır. Benzinli motorlarda doğal olarak yakıt tüketimi biraz daha fazladır ancak accent blue diğer benzinli araçlara kıyasla bu oranı da en aza indirmeyi başarmıştır ve ortalama yakıt tüketimini 100 km de 5,9 litre olarak belirlemiştir.

Dizel motorlu seçeneklerinde ise diğer araçlarla kıyaslamaya gerek bile yoktur. Çünkü Hyundai accent blue 1,6 dizel motorlu seçeneklerinde şehir içi ve şehir dışı ortalama yakıt tüketimini beş litrenin de altına çekmeyi başarmıştır ve ortalama yakıt tüketimini 4,5 litre olarak belirtmiştir.

Yakıtı gibi her yönüyle iyi olan accent blue iç donanımı, görünümü, iç ve dış hacmiyle hayalinizde canlandırdığınız tam bir aile arabasıdır. Sizlere sportif bir aile arabası havasını tattıracak iç donanımında iki tonlu kabin ve farklı döşeme renkleriyle bu renkleri seçmek tamamen sizin tercihinizdir.

Hyundai-Accent-Blue-ic

Ayrıca sadece döşemesiyle sınırlı olmayan iç donanımında inanılması güç ama gerçek olan 389 litrelik bagaj hacmi, bununla birlikte aynalı güneşlik, hareketli koltuk başları, güneş gözlüğü bölmesi, elektrik kumandalı kapı camları ve elektrikli yan aynalar gibi birbirinden kullanışlı rahatlığı ve sürüş kolaylığı esas alınmış bir iç donanıma sahiptir.