İstanbul Kadıköy Rent A Car

kadıköy rent a carGerek iş gereği gerek özel yaşantımız da kendimizi özel hissettiğimiz bir araca sahip olmak isteriz. Tüm bu imkanlar dâhilinde İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy rent a car bu hizmetleri bize sunmakta. Sorunsuz ve uzman kadrosu ile aklınıza gelen tüm sorulara cevap bulmakta. Verdiği güven anlayışı ile araç kiralamada her aşamayı sorunsuz halledebilirsiniz. Her aşamayı güler yüzlü kadrosuyla kurmuş olduğu ekibi ile yöneten, ekonomik olmanın yanı sıra konforu da beraberinde getiren, kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz bir firma.

 

Tüm bunları tek bir çatı altında toplar ve arta kalan zamanlarınızda sizi arabayla ilgilenmek zorunda bırakmaz. Araçla yaşadığınız tüm sorunlarla siz değil, birebir kendileri ilgilenir. Bu nedenle ailenizle gideceğiniz seyahatlerinizde, gerçekleştireceğiniz iş gezilerinizde arkanızı her zaman güvenle yaslayabileceğiniz bir ekip olduğunu unutmadan hareket edersiniz.

 

Teknolojiye ayak uyduran ve sürekli gelişmekte olan otomobil sermayesi günümüzde de oldukça önem kazanmıştır. Araç kiralama piyasasında oluşturduğu profesyonel ekibi, verdiği hizmet kalitesiyle Kadıköy rent a car büyüyerek daha ileriye gitmiş ve oluşturduğu müşteri portföyü ile hak ettiği yeri almıştır. Bütçenize göre kiralayabileceğiniz araçların yanı sıra lüks araçları ile de konforu beraberinde getirir.

 

Araç kiralamak isteyen kişilere sunduğu çeşitli fiyat avantajları ile doğru olan tercihi yapmalarını sağlar. Kredi kartıyla da araç kiralama yapabilir ve istediğiniz süre zarfında istediğiniz model aracı kiralayabilirsiniz. Sürekli kontrol edilen araçların bakımları yapılmakta ve sorunsuz olarak size birinci elden teslim edilmektedir. Ailelere özel olarak da kiralama yapılabilen araçlar ile istediğiniz zaman istediğiniz desteği 7X24 alabilirsiniz. Gereksiz prosedürler ile sizi uğraştırmaz ve karşılıklı anlaşmalarla sizi yormadan araç kiralama işleminiz halledilir.

 

Zorlu hayat koşullarına çözüm aramak için öncelikle hayatımızda öncelik sıralaması yapmamız gerekiyor. Günlük koşuşturmalarınıza yardımcı olmak, daha eğlenceli vakit geçirmek için araç kiralama da öncü olan Kadıköy araç kiralama ile iletişime geçin, edindiği engin tecrübelerden faydalanın. Eksikliğini hissettiğiniz, beğendiğiniz bir arabayı kullanmak istediğiniz ya da sürüşün keyfine ulaşmak istediğiniz anlarda aklınıza gelen ilk firma Kadıköy araç kiralama neden olmasın.

Kaynak: http://www.aisrentacar.com/

 

 

 

İstanbul’da Gezmek İçin Kiralık Araç

istanbul rent a car

Kadıköy İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan bir ilçesidir. Coğrafi konum olarak Marmara Denizi, Üsküdar, Ataşehir ve Maltepe ilçeleriyle çevirilidir. Eski adı Kalkedonya olan ilçenin tarihi çok eskilere dayanmaktadır. İlçenin farklı yerlerinde yapılan kazılarda M.Ö. 3000 yıllarına ait insan iskeletleri ve birtakım aletlere rastlanılmıştır. Ayrıca bu kazılarda farklı türde birçok hayvan kalıntısına da rastlanılmıştır.

İstanbul Kadıköy 1869-1930 yılları arasında Üsküdar’a bağlı kalmıştır. 1930 yılında ise ilçe olmuştur. Kadıköy doğal güzellik açısından İstanbul’un sayılı ilçelerinden bir tanesidir. Gerek sahil şeridi gerekse merkez kesimi gezmek için ideal bir yapıya sahiptir. Güzel bir İstanbul gezintisi yapmaya karar verildiğinde eğer özel aracınız yoksa rent a car yöntemiyle güzel bir gezinti yapmak mümkündür. Kadıköy rent a car firmaları açısından zengin bir ilçedir.

Uzun dönemli yapılan kiralamalarda mali avantajlar firmaların bu şekilde kiralama yapma oranını arttırmış dolayısıyla da firmalar tarafından filo kiralama yönteminin benimsenmesine neden olmuştur. Ayrıca uzun dönem araç kiralama yöntemindeki uygulama kolaylıkları da firmaların bu yöntemi tercih etmelerinde önemli rol oynamaktadır.

Bu nedenle Kadıköy veya çevresinde bir gezinti yapmak istendiğinde herhangi bir Kadıköy rent a car firmasından araç kiralanabilir. Oto kiralama anlamına gelen rent a car yöntemi iki şekilde yapılmaktadır. Günlük kiralama yapılabildiği gibi uzun dönemli olarak kiralama da yapılmaktadır. Günlük kiralamalar daha çok günübirlik işler veya gezintiler, havalimanı yolculukları veya turistik amaçlı tercih edilirken uzun dönemli kiralamalar daha çok firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Oto kiralama işi yapmak isteyenlerin bu projelerini doğru bir planlamayla hayata geçirmeleri gerekir. Yoğun rekabetin yaşandığı araç kiralama sektörü her işte olduğu gibi risk taşımaktadır. Açılacak olan firmanın konumu da çok önemlidir. Bu anlamda havaalanı, tren istasyonlarının çevresi veya otel çevreleri böyle bir firmanın kurulması açısından verimli lokasyonlardır. Firmanın kuruluşundan sonra reklamının yapılması da çok önemlidir. Özellikle internet sitesi oluşturmak firmanın tanıtımı açısından çok işe yarayabilir. Bu sayede firmanın çalışma saatleri dışında da insanlar firmanın sunduğu hizmetin detaylarıyla ilgili bilgi edinip ön bilgi sahibi olma şansı yakalamış olurlar.