Markalar Çeşitlilik İndirim İle Buluşuyor

Çeşitli kumaşlardan üretilen başörtüsü ya da moda amaçlı kadınların boynuna bağlayıp kullandıkları eşarp çeşitleri, ünlü markalar başta olmak üzere birçok model ve desende alıcısını bekliyor. Sentetik kumaşlar, pamuk ya da ipek olmak üzere yaz kış kullanıma rahatlık sağlayan üretim çeşitliliği de, düz ya da desenli modelleri ile her bütçeye cevap verir fazlalıkta. Üstelik internetten alıcısını bekleyen modellerin çoğu, ünlü markaları büyük indirim oranları ile kullanıcısının karşısına çıkarıyor.

NEDEN VENEZİA WEAR?

           Eşarp, şal ve aksesuar gibi birçok parçayı alıcısına sunan site, markaların çoğunu bir dolapta toplamış görüntüsü ile dikkat çekiyor. Eşarp kullananların en sık kullandığı markalar tek bir başlık altında toplanmış ve alışveriş imkanı sunuyor. Alınan ürün için kargo takip sitemi kullanılması site güven aşılar nitelikte. Kategorilerde neredeyse her rengi bulma imkanı sunarken, indirimler kalitenin de uygun fiyata alınabileceğinin göstergesi görünüyor.

 

KALİTELİ EŞARP NASIL SEÇİLİR?

Tesettürlü hanımların kullandıkları bu ürünler için çoğu markanın piyasadaki yeri ve değeri bellidir. Yazın ya da kışın kullanılacak kumaşın çeşidine göre seçim yapmak, kaliteyi ararken de en önemlidir.

 

2017 TRENDLERİ NELERDİR?

Bu yaz kullanılacak parçalar arasında düz fakat üzeri hafif desenli modellerin olduğu gözlerden kaçmamakta birlikte, tek renk üzerine bulut desen ya da mermer desen gibi, sade ama şık çeşitleri dikkat çekmekte. Çiçek desenli ya da etnik desenli olanlar ise, özel davetler için hazırlanan kombin çeşitlerinde kendine yer bulur görünmekte. Karnaval cotton serisinde yer alan geniş desenli parçalar ince yapısı ile yazın hem rahat hem de şık geçirmek için satışta. Canlı renklerden vazgeçemeyenler için geometrik desenli son zamanların en çok tercih edilen modelleri de unutulmamış.

İpek kumaşın yeri, sene kaç olursa olsun her daim hanımların gözdesi olmuştur. Bunun sebebi yazın terletmemesi hava alabilen kaliteli bir üretim olmasıdır. İpek sevenler ve bu konuda vazgeçemeyenler için de, yüzde yirmi beşe yakın indirimler ile alıcısını beklemektedir. Ve son olarak, çeşitliliğin zengin olduğu sitede, manken üzerinde kullanılan bağlama teknikleri ise, müşterisine fikir sunar şekilde tasarlanmış duruyor.

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir