Abdi İbrahim İş ve Kariyer

abdiibrahim

İK yöneticisinin adı Fatih Koçbeker

İK bölümünün faksi ve e-posta adresi 0212 27i 59 06, insan- aynaklari@abdiibrahim.com.tr

Bir yıl içinde pozisyonlara göre alinacak kişi sayisi hedeflenen Ar-Ge tesisi faaliyete geçtiği zaman içinde tamamlanması man, yurtdışından ve yurtiçinden Ar-Ge uzmanlari alinacak. Ayrıca özellikle Polonya, Rusya, Kazakistan ve Ukrayna’da büyüyen pazarlama kadrolarinda ve Cezayir de faaliyete geçecek üretim tesisinde her kademede görevlendirilecek yeni takim arkadaşlari alinacak.

Eleman ve yöneticilerde aranan özellikler Yüksek öğrenim görmüş, cok iyi derecede yabancı dil bilen, iletişim becerisi yüksek, takım çalismasina yatkin, dinamik, kendisini sürekli geliştiren, müşteri odaklı çalisabilen, analitik düsünebilen ve sonuç odaklı.

MT (Management Trainee) programina katilim koşullari Sirket te özel bir MT programi uygulanmryor. Ancak her seviyede kariyer planlamasi yapiliyor, kişilere gerekli eğitim ve tecrübeler aktarılıyor. Örneğin ürün müdürlüğü için hazirlanan adaylar, önce tibbi satis mümessili olarak 6 ay ile 1 yil arasinda sahada satis tecrübesi ediniyor ve pozisyonunun ihtiyaç duyduğu tüm eğitimleri alıyor.

İş başvuru ve ilan kanallari Abdi İbrahim resmi internet adresindeki   İnsan Kaynaklari/Başvurular bölümünde yer alan ilanlara başvuru yapılabiliyor. Ayrica, belirli dönemlerde Kariyer. Net sitesi ve gazetelerin insan kaynaklari eklerinde ilanlar yayınlanıyor.

İşe alim sürecinde uygulanan test ve sinavlar İşe alimlarda adaylarin nitelikleri, her pozisyonun merkezleri gereğine göre ölçümleniyor. Bu baglamda değerlendirme merkezleri oluşturularak kişilik envanteri ve diğer psikoteknik testler, genel yetenek testi, yabanc dil testleri, vaka çalişmalari, grup tartışmalar gibi uygulamalar gerçekleştiriliyor.

Genç üniversitelilere öneriler önceki yıllarda toplam kutu satisi ve  ciro bazinda iyi derecelerle bitiren Abdi Ibrahim ilaç’in, 40’tan fazla yabanci firmayla gerçekleştirdiği lisansörlük, üretim ve Ar-Ge isbirlikleri bulunuyor. Yurtiçinde ve yurtdisinda önemli gelişmelere imza atan firmanın dinamik çalişma ortaminda, calisanlara sürekli gelişim ve ilerleme firsatlari sunuluyor. Gerçekleştirdiğimiz uluslararası işbirlikleri ve faaliyetler araciliğiyla, yöneticilerimize yurtdisinda çalışma imkani, personelimize ise yurtdisindan gelen uzmanlarla birlikte çalişma olanağı sağlaniyor. Tamam yerli ser- mayeye sahip şirketimiz, böylece yeni mezunlara global bir çalisma ortamı sunuyor. Türkiye’nin stratejik öneme sahip sektörlerinden biri olan, önümüzdeki yillarda daha da önem kazanacağına inandigimiz ilaç sektöründe, sektörün lideri bir firmada çalismanin avantajlarini yasamalarini tavsiye ederiz.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir