İstanbul Eşya Depolama Servisi Hizmet Ölçütleri

istanbul-esya-depolamaBildiğiniz gibi ev veya ofis değişikliği yaparken en çok aklımızı kurcalayan husus taşıma işlemi sırasında eşyalarımıza ne olacağı oluyor. Bin bir emekle aldığımız, kıyamadığımız, anılarımızın ortağı eşyalarımız biz şehir veya mekân değiştirirken kimde kalacak? Kime emanet edeceğiz? Bu konuda kime güvenebiliriz? Bu sorunun çözümü artık çok basittir. Şimdi İstanbul depolama sistemini inceleyelim.

 

İstanbul Depolama, tüm eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan güvenle bırakabileceğiniz, onları her tür olumsuzluk ve hasar ihtimallerine karşı muhafaza edebilecek teknik servis hizmetinin genel adıdır. Eşyalarınızın tamamını tam donanıma sahip, mevsim koşullarından etkilenmeyen, dayanıklı depolarında muhafaza ederken siz diğer işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Siz taşınma işleminin diğer detaylarıyla meşgul olurken firmamız profesyonel ekip arkadaşları ve teknik donanımıyla eşyalarınızın güvenliğini kapsamlı bir biçimde sağlamaktadır. Ayrıca eşya tesliminde bir eşya listesi hazırlanmakta ve bu eşya listesi içeriğindeki tüm ürünlere teslim gününe kadar sigorta hizmeti sunulmaktadır. Bu sigorta hizmeti eşyalarınızın güvencesidir.

 

Sadece nakliye işlemlerinde değil aynı zamanda günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız evlilik hazırlığı yapan birçok çiftin evlilik tarihinden uzun sayılabilecek bir zaman öncesinde yaptıkları alışveriş neticesinde almış oldukları eşyaları saklayacak yer bulma sıkıntılarına da profesyonel bir çözüm getirmekteyiz. Evlilik tarihine kadar çeyiz kapsamında almış olduğunuz eşyalarınız herhangi bir hasara uğramaksızın firmamız bünyesinde koruma altına alınmaktadır.

 

İstanbul depolama hizmetinden faydalanmak adına depo kullanım tarihlerini belirleyerek firma yetkililerimize ulaşmanız yeterlidir. İstanbul eşya depolama hizmeti kapsamında öncelikle eşyalarınızı bulundukları yerde inceleyip listesini hazırlayarak güvenli bir şekilde paketleme işlemini tamamladıktan sonra son teknoloji donanıma sahip depolarımıza aktarmaktayız.

 

İstanbul depolama fiyatları ve saklama koşulları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için irtibat telefonlarımız üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güvenli depolamanın en iyi adresi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir