İstanbul Rent A Car İle Yaya Kalmayın

istanbul-arac-kiralama-rentacar

İstanbul’a gelmek ve gezmek isteyen binlerce insan ulaşım sıkıntısı, İstanbul’u bilmemenin ve hangi toplu taşıma aracını kullanacağını bilmemenin vermiş olduğu çekingenlikle İstanbul seyahatini ya erteliyor ya da tamamen iptal ediyor.

İstanbul büyük bir metropol olması dolayısı ile bir çok insan kaybolma korkusu ya da gidecekleri yeri bilmediklerinden zamanlarının boşa geçeceği kaygısı ile gezi planlarını ertelemektedir. İstanbul toplu taşıma ile gezilemeyecek kadar büyük ve aynı zamanda gezilecek yerleri ile bir çok kişinin seyahat planlarını süsleyen bir şehir. İstanbul gibi koca bir şehirde gezmek için toplu taşımayı kullanarak para ve zaman kaybı yaşaması muhtemel olan ziyaretçiler bu ziyaretlerini hep gözden geçirmek zorunda kalıyorlar. Ama artık bu sıkıntılara son. İstanbul rent a car sizi İstanbul’ un her bölgesinde rahat rahat gezdirecek.

İstanbul gibi koca bir şehri gezmeye günler yetmez. Bu gezi için toplu taşıma kullanma ya da taksiyi kullanmak size pahalıya mal olacağı gibi zamanınızın da büyük çoğunluğunu yollarda geçirmenize neden olacaktır. İstanbul rent a car artık bu sıkıntılara son veriyor. İstanbul rent a car ile yepyeni araçları kiralayarak sigortalı ve her türlü kaza masrafı kasko tarafından karşılanan bir seyahat sizleri bekliyor. İstanbul’ u kafanıza göre doya doya gezin ve Şehri İstanbul’ un tadını çıkarın.

Yeni model araçlar ve her keseye uygun fiyatlar ile İstanbul rent a car ile İstanbul sizin için tam bir keyfe dönüşecek. İstanbul rent a car yapacağınız kaza ve ya araçların arıza yapması halinde sizleri mağdur etmiyor. İstanbul rent a car ile İstanbul’ da gezme size inanılmaz vakit geçirmeyi sağlayacak. İstanbul araç kiralama her keseye uygun araç seçenekleri ve uygun yakıt ile yol alabileceğiniz araçları sizlerin hizmetine sunuyor. İstanbul rent a car farkı ile kiralayacağınız araçlarla İstanbul’ da daha fazla vakit geçirin ve vaktinizi toplu taşıma araçlarında geçirmeden doya doya İstanbul’ u gezin. İstanbul rent a car ile hayaller şehrini doya doya gezme fırsatı sizleri bekliyor.

 

İstanbul Rent A Car Hizmetlerinde Şirketler

istanbul rent a carİstanbul ilimiz milyonlarca insanın yaşadığı ve 24 saat boyunca hayatın hiç durmadan aktığı büyük bir metropoldür. Nüfus sayısının kalabalık olması nedeniyle İstanbul trafiğindeki araç sayısı da oldukça fazladır. Her ne kadar diğer şehirlerimizden küçük bir yüz ölçüme sahip olsa da nüfusun sıklığı nedeniyle İstanbul ilinde bir yerden başka bir yere gitmek için özel araç kullanımı zorunludur. Aksi halde şehir içi diğer ulaşım araçları ile gitmek istediğiniz yere ulaşmak saatler sürmektedir.

 

İstanbul içerisinde faaliyet gösteren binlerce şirket ve kurum bulunmaktadır. Şirketlerin işlerini kısa sürede çözümlemesi için gerekli olan arabalar; yoğun ve kalabalık İstanbul trafiğinde çok çabuk yıpranmaktadırlar. Özellikle pazarlama ve satış şirketlerinin araçları gün boyu kilometrelerce yol yaptığı için gerek lastikler ve gerekse alt takımlar konusunda sık sık tamir görmektedir.

 

Şirketlerin ihtiyaç duydukları arabaları kendi envanterlerinden temin etmek yerine araç kiralama hizmetlerinden faydalanması oluşan araç masrafları açısından şirketlere tasarruf sağlayacaktır. Şirketlerin istanbul rent a car firmalarının sunmuş olduğu araç kiralama çözümlerinin faydaları şu şekildedir:

 

  1. Şirket bünyesindeki araçlar yaptıkları uzun kilometreler nedeniyle çok çabuk yıpranmakta ve sık sık arıza vermeye başlamaktadır. Bu yoğun kullanım nedeniyle ayrıca araçların kilometre bakımları daha sık yapılmaktadır. Bu durumlar şirkete ekstra masraf yüklemektedir. Ancak araç kiralama hizmetinde kilometre veya başka bir nedenden ötürü toplanan araçlar yenisi ile değiştirilmektedir.
  2. Şirket araçları tamire gittiği zaman oluşan araç boşluğu doldurulamadığından iş ve zaman kaybı meydana gelmektedir. Ancak araç kiralama hizmetlerinde arızalanan aracın yerine hemen ikame bir araç teslim edildiğinden herhangi bir kayıp söz konusu değildir.
  3. Şirket araçlarının trafik sigortası, kasko sigortası, vize ve egzoz muayenesi gibi işlemleri için ekstra bir işgücü tahsis edilmesi ve ekstra zaman ayrılması gerekmektedir. Bu işlemler şirketlerde genellikle muhasebe veya insan kaynakları gibi birimlere yüklendiğinden zaman ve verimlilik kaybına yol açmaktadır. Araç kiralama firmaları bahsedilen işlemleri gerçekleştirerek şirketlerin üzerinden bu yükü almaktadır. Tasarruflu ve verimli filo yönetimi için istanbul rent a car hizmetlerini tercih edin.