İdeal Bir Bütçeye Mükemmel Otomobil

 

Her bireyinde ulaşımda sıkıntı çektiği bunun üzerine de her insan güzel sıkıntısı olmayacak sağlamlığı üst düzeyde yakıtı az yakan bir otomobil ister. Bunun içinde güzel bir şekilde araştırmak ya da bir yerlerden bilgi almaktır her detayına tasarımına kullanılan malzemeler 1 km ne kadar yaktığı bunlar her birey için önemli otomobilin ne kadar çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.

seat-cordoba

Hasta olduğumuzda ya da bir kaza geldiğinde bir tek kendimiz için değil komşularımıza yardım içinde işe yarayabilir hamile bir kadını hastaneye hemen yetiştirebiliriz.  Kalabalık bir ortamdan bunalanlar oluyordur. Bunun için otomobil gerekli günlük hayatımızda, gezmelerde, arkadaşlarla piknik yapmak için işimize yarayabilir bunların ne kadar çok önemli olduğunuzu hepimizde biliyoruz 16 milyara sıfır araba Seat Cordoba 1,6 Signo modelini özellikleriyle beraber size anlatacağım.

 16 milyara sıfır araba bulmak imkansızın ötesinde bir şey size önereceğim araba 16 bin TL civarında şık güzel aileye uygun rahat edebileceğiz bir otomobil markası Seat Serisi Cordoba 1.6 signo model 2000 yakıt türü benzin ve LPG yakıt tankı hacmi 45 litre motor gücü 100 hp motor hacmi 1595 cc katalizörlü net ağırlık 1167 kg taşıma kapasitesi 385 kg silindir sayısı 4 kasa tipi sedan 5 koltuklu 4 kapılı şanzıman 5 vitesli önden çekiş motor hacmi 1401-1600cm3 araçta 2 hava yastığı,4 otomatik cam, klima, elektrikli ayna, ABS bulunmaktadır.

Azami surat 188km 257.000 km yapabiliyor 10km de 7,8 litre yakıt tüketimi yapıyor.  Gördüğünüz üzeri bu fiyata bu araba çok ideal istenilen bütün özelliklere sahip ayağımızı yerden kesebiliyor diyebiliriz gürültülü kalabalık sıkışık yerlerde ulaşım sorununuzu gidereceğinize otomobil sahip olup rahat bir şekilde kendi güvencenizle istediğiniz yerlere gidebilirsiniz bütçenizi sarsmayacak bir otomobil.

Otomobil aldığınızda günlük ya da 2 günde bir yıkamanız muayenesini düzenli bir şekilde yaptığınızda motoruna düzgün bir şekilde bakım yaparsanız aracın ömrünü uzatmış olursunuz sizde kafanızda soru işareti kalmadan rahat bir şekilde seyahat edersiniz eşinizle ve çocuklarınızda mutlu bir şekilde ulaşımınızı kolaylaştırırsınız.

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir