Scooter Ayrıcalığı İle Teknoloji

 

Kaliteli ve güvenilir ürünleri ile sizlere iyi bir hizmet veren teknoloji firmaları TOCHI ve LIKKY markalı nokıa adaptör ve bataryası ile teknolojinin gücü olmuştur.

 

Sitemizde yer alan jonza scooter, notebook batarya, notebook klavye, notebook adaptör, notebook panel gibi ürünlerin en kalitesini en uygun fiyata piyasada bulabilirsiniz. Öncelikli olarak scooterları inceleyelim.

 

 Scooter Özellikleri

 

Sitemizde yer alan scooterlar gayet kullanışlı ve uzun ömürlü şarj imkanıyla sizler için satışa sunulmuştur. Kaliteli korumalı samsung bataryası, sıcaklığa göre kendini durduran akıllı bataryaları, vücut duruşuna yatkın duruşu, güçlü motoru, led ön aydınlatması ve suya dayanaklılığı scooterlarımızın genel özelliklerinden bazılarıdır. Sizi aynı telefonda olduğu gibi bitmeye yakın düşük pil uyarısıyla uyaran sistemi, hız limitini aştığında verdiği uyarı ve dengesiz binildiğini gösteren uyarı panelleri de son derece dikkat çekicidir. Diğer scooter modelleri 80 kg filan taşırken gerçek jonza scooterlar ise 120 kg’a yakın taşıyabilmektedir.

 

 Scooter Çeşitleri

 

Bu scooter çeşitleri hızına gücüne taşıdığı ağırlığa göre çeşitlilik göstermektedir. Aynı zamanda sizler için farklı tarzdaki dizaynları altın rengi, kırmızı, siyah ve beyaz gibi renklerde tasarlanmış zevkinize sunulmuştur. Ayrıca scooter için özel üretilmiş olan bataryalar da hem daha uzun ömürlü hem daha dayanaklı bir şekilde scooterınızda kullanabileceksiniz. Scooter bataryalarının yanında scooterlarınız için üretilmiş adaptörler de en kaliteli ve en uygun fiyata sizleri beklemektedir.istanbul escort

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir