Avangarde Yemek Odasının Özellikleri

avangarde-yemek-odasiFransızcadan dilimize geçmiş olan Avangart ya da Avangarde, terim anlamı olarak yenilikçi, herhangi bir sanat dalında öncü, önde gitme vb. anlamlar ifade etmektedir. Mobilya sektörüyle buluşan bu kelime farklı bir tarzın da sembolü olmuş durumdadır. Adı gibi yenilikçi ürünlerle 2015 yılına bomba gibi düşen modelleri, kendisine hayran bırakacak niteliktedir. Avangarde yemek odası modelleri sizlerin cezp edecek türden hem kibar, hem çok kullanışlı hem de çok modern yapısı ile evinize zarafet katacaktır.

Misafirlerinizi gururla ağırlayacağınız, konforu ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz yemek odalarından çıkmak istemeyeceksiniz. Daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız modeller ilk kez sizler için Avangarde kalitesi ile dizayn edildi. Birçok ünlü mobilya mağazaları tarafından tercih edilen ve satışa sunulan bu özel mobilyalar gelecekte tüm evlerde yer alacak gibi görünüyor. Sizlerde Avangarde yemek odası mobilyaları ile evinizi saraylara dönüştürmek isterseniz hemen sipariş vermelisiniz.

Özellikle çarpıcı ve uyumlu renklerin ahengiyle sanat eserine dönüşen yemek odaları sayesinde evleriniz olduğundan çok daha şık bir havaya bürünüyor. Fazla yer kaplamaması, ergonomik tasarımı ve hafifliği sayesinde çok kullanışlı, çok pratik bir yemek odası sahibi olacaksınız.

Bu tarz odalar kolay temizlenebilir olması ve insan sağlığına zarar vermeyen yapısı ile her evde ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Kolay boyanabilen özel yapısı sayesinde isterseniz ilerleyen yıllarda rengini değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Böylelikle hem yeni mobilyalar için ekstra masraflardan kaçınmış olursunuz hem de boyama sonrası ilk gün almışçasına görüntü elde edersiniz. Ayrıca yeni evlenen çiftler için ev dizaynı yapmadan önce bu tarzda bir mobilya ile evlerini taçlandırma fırsatı bulacaklarını da hatırlatmak istiyorum.

Bu tarz yemek odalarının kalitesi ve dayanıklılığı su götürmez bir gerçektir. Sandalyelerinin dahi kolay temizlenebilir olması, kumaşlarının zarifliği ile tamamlayıcı unsurları ahenkli bir kombin halindedir. Geniş ürün seçenekleri, farklı renk ve tonlarda desenleri, modern ve uygun fiyat avantajları ile herkesin sahip olmak istediği yeni nesil yemek odası tasarımıdır. Satış öncesi ve satış sonrası kesintisiz müşteri memnuniyeti ve teknik destek sayesinde asırlık adımlar atmayı planlamaktadırlar. Yakında tüm evleri şıklığıyla donatacak bu harika tasarımları bir an evvel elde etmek hepimizin ortak düşüncesi olduğu kanaatindeyim.

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir