Sektörler İçin E-Ticaret Yazılımı

eticaretVizyonunu geliştiren, uzağı yakın kılan, geleceği bir zaman ölçüsü olarak değil de erişilmesi gereken bir hedef olarak nitelendiren, girişimci ruhların, ekonomik ve kazançlı yatırımı e-ticaret. Neden önemli e-ticaret?

Bir işletme kurmanız, erişilebilirlik adına, sabit lokasyon seçmeniz, belirlediğiniz işletme alanı için gelir gider ölçeği tespiti yapmanız, fizibilite çalışmanız, dekoratif düzenlemeleri gerçekleştirmeniz, hedef kitlenize reklam ile ulaşmanız maliyetli ve meşakkatli süreçlerden geçmeniz anlamına geliyor.

Bir dükkân ya da mağaza sahibi iseniz hedef kitlenizi geliştirmek ve yeni müşteri kitlelerini hizmet ağınıza katmak için franchise vermeniz gerekebilir. Oysa e-ticaret yapan girişimcilerin, farklı lokasyonlardan tüketiciye ulaşımla ilgili bir handikabı bulunmuyor. Web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerin, günümüz teknik tabiri ile e-ticaret işlemlerinin farklı müşteri gruplarına, herhangi bir ulaşım sorunu yaşamaksızın, tek tıkla erişimi gerçekleşiyor. Ülkenin hatta dünyanın her yerindeki tüketici kitlelerine ulaşmak size nasıl bir yarar sağlar?

Her şeyden öte tüketicinin size ulaşmak için zaman sıkıntısı bulunmuyor. Dilerse gece yarısından sonra dilerse gün içerisinde müsait olduğu bir zaman diliminde sanal mağazanızı gezebiliyor ve ihtiyaçlarını belirleyip alışverişini tamamlayabiliyor. E-ticaret tüketiciye kolaylık sağladığı gibi girişimciyi de koruyor.

Fiziksel mekanın masraflarından, çevre ve dış etkenlerden dolayı ulaşım problemi yaşayan müşteriler gibi çözümü güç sorunlardan sıyırıp kendi karlı dünyasına girişimcileri dahil ediyor. Girişimci erişilebilirlik özelliği ile satış hacmini artıyor, marka bilinirliği dünya geneline yayabiliyor ve kar marjını hatırı sayılır değerlere yükseltiyor.

Tüm bu avantajları yakalayabileceğiniz çağın melek yatırımcıları arasına girme olanağı sağlayabileceğiniz bir yazılım platformu tüm sorularınızı çözüme kavuşturuyor. TSOFT ihtiyacınıza yönelik özel e-ticaret yazılımları geliştirerek yatırımınızı büyütme sürecinizde yanınızda. Neden TSOFT ile Çalışmalıyım?

Orta ve küçük ölçekli işletmecilerin yatırımlarına katkıda bulunan, girişim ruhlarını destekleyen ve ticaret hacminizin büyüme aşamasında tıpkı iş ortağınızmışçasına mutluluğu paylaşan bir yazılım şirketi TSOFT. Türkiye’ de sektörün öncüleri arasında yer alan şirket dünya pazarında da marka bilinirliğini artırma hedefinde.

Orta Asya ve Arap Emirlikleri’nde de faaliyet gösteren TSOFT dünya yazılımcılar arenasında da kısa sürede sağlam yer edineceğe benziyor. E-ticaret yatırımcılarına alt yapı hazırlama, vizyon geliştirme, sistem kullanım eğitimleri ve satış sonrası hizmetleri (çağrı merkezi personelleri ile girişimcilere verdiği teknik destek) ve yazılım güvenliği için sürdürülür teknik kontrol ve denetimlerle, girişim dünyasında yalnız olmadıklarını vurguluyor.

TSOFT 13 yıldır Türkiye ve dünya pazarında 2000′ i aşkın girişimci müşteri portföyü ile geniş bir e-ticaret ailesi yaratmaya aday. Şirketin yazılım hizmeti verdiği en başarılı yatırımlarından biri hediyedenizi.com Türkiye genelinde değer ve hacmini kanıtlamış durumda. TSOFT e ticaret girişimcilerini destekleyen güvenilir ve uzmanlığını kanıtlamış bir yazılım şirketi arayanlar için ideal seçim.

 

 

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir