BMW 3.20İ 170 Beygir Test

BMW 3.20i test bu aracın ne kadar keyifli olduğunu gösteriyor. Aracın konfor ve kalitesinin yanında motor gücü ve sürüş üst düzey ve tam not alıyor. 1600 motor seçeneği 170 beygir güç üretiyor. 250 nM tork verisi ise ara hızlanmalar ve vites değişikliklerinde kendini gösteriyor.

Yol tutuş olarak eğer elektronik güvenlik sistemi devre dışı bırakırsanız istediğiniz gibi drift yapma imkanınız oluyor. Genel olarak yol tutuş çok iyi değerlerde.

Donanım olarak test aracında beyaz deri koltuklar mevcut. Otomotik klima otomotik ve triptonik vitese sahip. Koltuklar istediğiniz gibi otomotik ayarlanabiliyor ve kayıt edebiliyorsunuz. Deri direksiyon simidine sahip ve ihtiyacınız olan en önemli kontroller direksiyondan yapabiliyorsunuz.

Müzik sistemi 8 ayrı hapörlör ile çok yeterli. Ses sistemi markasına bakacak olursanız Harman Kardon! Yani dünyanın en iyi markalarından biri seçilmiş.

BMW 3.20i test sonucunda fiyat=performans+donanım+kalite karşılaştırdığımızda piyasaya göre çok uygun diyebiliriz. Tabi bu karşılaştırmayı otomobilin kendi sınıfına göre değerlendirmek gerekiyor.

Yani, Mercedes ve Audi ile.

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir