BMW Yedek Parçada da Lider

bmw-yedek-parcaBMW yedek parça otomobil sektöründe önde gelen firmalardan biridir. Dünya çapında yayılmış BMW yedek parça ve servis ağı bulunmaktadır. BMW yedek parça oto sanayi sitelerinde yer almaktadır. BMW yedek parça piyasada pahalı olduğundan dolayı insanlar yan sanayi yedek parçaya yönelmiştir. Her parçanın yan sanayisi kolaylıkla bulunabilir. Fakat tehlikelidir. Orijinali kadar dayanıklı ve uzun ömürlü değildirler. Orijinal parçalar hem dayanıklıdır hem de uzun ömürlüdür.

Bir sorunla karşılaştığınızda garanti kapsamında parça değişimi yapılır. BMW aracınızın üzerinde bulunan motor parçaları, şase, kaporta, iç ve dış aksanlar, iç ve dış aksesuarların hepsi yedek parça sınıfında yer alır. Her aracın modeline göre parçaları vardır ve birbirlerine uymazlar. Aracınıza yedek parça almaya gittiğinizde aracın modelini ve yılını söylemeniz gerekmektedir.

Yanlış parça almamanız için bu bilgiler önemlidir. Orijinal yedek parça fiyatları sabittir ve değişmez. Yan sanayi parçaların fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ama siz yine de orijinal parça kullanın. Orijinal parça kullanmak sadece aracınız için değil sağlınız içinde büyük önem taşır. Yan sanayi yedek parça kullanımı ciddi kazalara neden olabilir. Hem kendi canınızı hem de başkalarının canlarını tehlikeye atmayın.

yedek-parca-bmw

BMW firması kaza yapmış bir aracın yedek parçalarının orijinal olup olmadığının kontrolünü yapıyor. Orijinal olmayıp kazaya neden olan veya kazada hasar görmüş yan sanayi ürünlerin garanti dışı kaldığını ve kaskodan da yapılmaz. BMW yetkili serviste ücretli olarak değişimini yaptırabilirsiniz. Diyelim ki aracınız hurdaya çıktı. Üzerindeki çoğu parçanın yan sanayi olduğu tespit edildi ise sigorta size ödeme yapmıyor. Kaliteli ve güvenilir bir marka olan BMW kazaları daha aza indirebilmek için kullanıcılara orijinal yedek parça kullanmayı öneriyor.

bmw-logoAraçlarınızın bakımlarını geciktirmeyip zamanında yaptırınız. Aracınızdaki arızalı parçaları güvenliğiniz için ve daha büyük sıkıntılara yol açmaması adına değişimini BMW yetkili servislerinde yaptırınız. Yedek parçanın önemi aracımız ve kullanıcıların sağlığı ve güvenliği için çok önemlidir. Siz siz olun BMW yedek parça alır iken orijinal olmasına özen gösteriniz. Ucuzuna kaçıp yan sanayi ürünleri kullanmayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir