Randevu Alarak Muayene

tuvturk-randevu-al

Artık he şeyin kolay bir yanı olduğu gibi her türlü aracın muayenesi için de kolay bir yol vardır. O da Tüvtürk randevu al sistemi ile yapılacak olan bir araç muayenesi ile artık bir aracı muayenesi oldukça kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Tek yapılması gereken Tüvtürk sitesinde giriş yaparak site içerisindeki telefonları aramak sureti ile kolay bir şekilde muayene saat alınabilir.

 

Bu sayede artık hiçbir bir şekilde bir sıra beklemek gibi bir dert kalmayacak. Ancak bunun için öncelikle site içerisindeki telefonlardan bir randevu alınmadı gerekmektedir. Tüvtürk randevu al sistemi her türlü araç için geçerlidir ve basit bir şeklide alınarak muayene işlemi için her hangi bir sıra beklemeden yapılır. Ancak öncelikle bunun için bir takım durumlar söz konusudur.

 

Trafik Cezası Önemli

 

Bunun nedeni ise muayenesi yapılacak olan aracın ilk önce trafikte her hangi bir cezası var mı bu son derece önemlidir. Bununla birlikte ayrıca yine aracın bir vergi borcu olup olmadığına göre de araç muayeneye götürülmelidir. Bu ve bunun gibi daha birçok farklı prosedür öncelikle araç üzerinden kalkmalıdır. Aksi takdirde hiçbir şekilde aracın her hangi bir muayenesi yapılamaz.

 

Ayrıca eğer aracı bir başkası getirip muayene yaptıracak ise eğer o zaman da o kişi ya da kişilerin 1 ay öncesine kadar her hangi bir aracın muayenesini yaptırmamış olması gerekmektedir. Bu neden dolayı kişinin aracını kendi muayeneye götürmesi daha doğru olur. Tüvtürk randevu al sistemi sayesinde basit bir şeklide her türlü araç hiç beklemeden muayene olur ve kişinin zamanı kendisine kalır.

 

Muayeneye Erken Gelinmeli

 

Ancak eğer her hangi bir gün için önceden bir Tüvtürk randevu al ile randevu alınmış ise ve muayeneye gidilecek ise o zaman o muayene noktasına 15 dakika kadar önce gidilmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise o noktada muayeneden önce bir takım evrak işleri varır ve bunun için de kayıt bürosuna başvuru yapılacak muayeneden önce tüm bu işlemlerin bitirilmesi gerekir. Eğer bir randevu alındıktan sonra muayene alanına geç gelinir ise o zaman her şeye en baştan başlamak gerekir.

 

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir