Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Türkiye’nin en önemli ve en kalabalık şehirlerinden birdir. Eğer İstanbul’a geldiğinizde altınızda bir aracınız olsun isterseniz bu konuda güvenilir araç kiralama firmalarını tercih etmelisiniz. Özellikle online araç kiralama hizmetlerinden yararlanırken son derece dikkatli ve seçici olmanızda fayda var. Bu konuda firmamız araç kiralama hizmeti almak isteyenlere birinci sınıf hizmet sunmak için özenle çalışmaktadır. Sabiha Gökçen araç kiralama hizmetleri ile havalimanına geldiğinizde aracınız hazır olsun isterseniz tek yapmanız gereken güvenilir araç kiralama firmamız ile iletişime geçmek olmalıdır.

sabiha-gokcen-arac-kiralama

7/24 Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama konusunda deneyimli olan firmalar her bütçeye hitap eden araç seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için titizlikle çalışan Hero Car son derece güvenilir ve kaliteli araç seçenekleri ile hizmet veriyor. Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama hizmeti sunan Herocar.com.tr ile iletişime geçtiğinizde dilediğiniz tarih ve saat aralığında araç talep etmeniz halinde daha siz gelmeden aracınız firma çalışanları tarafından hazır şekilde bekletilmektedir. Uçağınız indiğinde aracınızın hazır olması için özenle çalışan Herocar uygun bütçeli araç kiralama hizmetlerinden tutunda lüks araç seçeneklerine kadar her konuda araç kiralamak isteyenler yardımcı olmaktadır. Herocar.com.tr web sitesi üzerinden tüm araçları inceleyebilir ve hizmetlerimize göz atarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kolay Ödeme Seçenekleri Ve Uygun Fiyat Aralıkları İle Hizmet Sunuyoruz

İnternet üzerinden eğer araç kiralayarak İstanbul’a geldiğinizde aracınız hazır olsun diye program yapıyorsanız, bu konuda güvenilir firmaların hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinde son derece güvenilir adreslerden biri olarak faaliyetlerini sürdüren şirket ile irtibat kurarak siz de her daim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kolay ödeme seçeneklerinden tutunda uygun fiyatlı Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama hizmetleri ile sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Aracınızın seçimi ve özellikleri tamamen müşterilerin isteğine bırakarak kaliteli ve güvenilir araç kiralama firmaları arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi ve araç kiralama hizmetlerimizden yararlanarak İstanbul trafiğinde istediğiniz noktaya kendi aracınız ile ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan araç kiralamak isterseniz Hero Car ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Rent A Car İşleyişi Ve Amacı

rentacar

 

Çevrenizde gördüğünüz araç kiralama hizmeti veren birçok kuruluş vardır. Mutlaka karşınıza çıkmıştır. Peki, bu işletmelerin işleri nasıl yürür veya hangi koşullarda hizmet verirler?

 

Rent a car” yani “araba kiralamak”. Günlük, haftalık veya aylık olarak kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda kısa dönemli araç ihtiyaçlarınızda başvurduğunuz ya da şirketlerin uzun süreli sıkça başvurduğu bir yöntemdir araç kiralamak.

 

Bilinçli kullanımlarda çok faydalı bir hizmet olan rent a car seçimlerinizde profesyonel işletmeleri öncelikli tutmalısınız. Araç kiralama hizmeti şu şekilde işlemektedir:

 

– Belirlediğiniz rent a car ofisine gider ve araç ihtiyacınız olduğunu beyan edersiniz. Sizin için uygun araçları tanıtırlar ve seçim yapmanızı isterler. Bu işi profesyonel yapan şirketler genelde en az 2 yıllık ehliyet sahibi olma şartı koyar hatta bazı araçlar için yaş sınırı bile uygulanmaktadır. Araç fiyatları aracın kalitesine göre farklılık gösterir.

 

– Şarlar uygun ve araç seçimi tamamlandıktan sonra aracın kaç gün kiralanacağı belirlenir ve ücret tahsil işlemleri yapılır. Bu aşamada dikkatli olun ve kesinlikle boş senet imzalamayın. Şirketler kendilerini garantiye almak gibi nedenlerle boş senet imzalatmak isterler fakat bu yasal değildir.

 

– Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra araç teslim işlemine geçilir. Aracın her tarafını bizzat inceleyip sonrasında teslim almanızda fayda var. Size ait olmayan hasar varsa aracı teslim almadan önce belirtmelisiniz.

 

– Kiraladığınız aracın sigorta ve kaskosu olup olmadığına bakın. Çünkü kasko ve sigorta eksik değilse iki durum dışında sizin sorumluluğunuz olmaz. Yani araç sizdeyken kusurlu veya kusursuz herhangi bir kazaya karışmanız durumunda kesinlikle sizden hak talebine yol açmaz. Birincisi ehliyetsiz kullanım, ikincisi alkollü kullanımdır. Kaza durumunda bu iki durum yoksa nasıl bir kaza olursa olsun hiç kimse sizden para ya da kaza hasarının giderilmesi yönünde talepte bulunamaz. Çünkü kasko ve sigorta tüm bunları karşılar.

 

İşleyişte belirttiğim hususlara dikkat eder ve profesyonel bir rent a car şirketi ile çalışırsanız, kısa süreli araç ihtiyaçlarınızda veya iş yeriniz için gerekli araç kiralama işlemlerinde sorun yaşamazsınız.

 

 

Araç Kiralamada Bilinmesi Gerekenler

rent a carAraç kiralama hizmeti sürekli olarak artan ve gelişmeye de devam etmekte olan bir alanı oluşturması nedeniyle bu makalenin yazıya alınması ve bu sayede araç kiralama hizmetinin ne olduğu ve ne için gerekli olduğu gibi temel soruların hakkında ipuçları verilmesi amaçlanmış bulunmaktadır. Günümüzde birçok insan araç kiralama hizmetlerinden etkin bir şekilde yararlanmaya devam etmektedir. Araçlar ulaşım araçları olmaları nedeniyle ve ayrıca maddi anlamda da uygun fiyatlarla sunulmaları bakımından sürekli olarak kiralama hizmetlerinde karşımıza çıkmaktadırlar.

 

Birçok araçlar farklı marka ve model seçenekleriyle kiralanabilir ve ister günlük ister haftalık ister aylık periyotlarla geçici olarak sahiplenilebilir. Bütün bunlarda aranan tek şart ehliyet sahibi olunması ve bunun üzerinden de yaklaşık 1 yıl geçmiş bulunmasıdır. Bu kritere önem verilmesindeki amaç araç kullanımında oluşacak tecrübesizliğin önüne geçilerek hem araç kiralayan kişinin hem de kiralama hizmeti vermiş bulunan kurumun ya da işletmenin menfaatlerini göz ardı etmemektir.

 

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde olduğu gibi kuşkusuz ki araç kiralama hizmetleri İstanbul’da da karşımıza çıkmaktadır. Genellikle İngilizce kelimesi ile tabelalarda karşılaşılan ve “rent a car” olarak karşılaşılan araç kiralama hizmetlerinden ehliyeti olan bayan ve erkek hemen hemen her sürücüler yararlanabilmektedirler. Kiralanan araçlar genelde en son model araçlar olup İstanbul Üsküdar rent a car hizmeti veren her yerden bu araçların temin edilebilmesi son derece mümkün hale gelmektedir.

 

Araç kiralama hizmetinde öncelikle sürücü belgesi ve nüfus cüzdanı ile kiralama yapılacak işletmeye başvuru yapıldığı takdirde ne kadar süreliğine kiralanması hesaplanır ve bunun ardından günlük, haftalık ve aylık olarak gerçekleşen ekonomik fiyatlarla araçlar kiralanmaktadır. Kiralandıktan sonra aracın karşılaşabileceği bütün risk durumlarında hataları kullanıcı karşılamakta yükümlü olduğunu araç kiralama esnasında yapılan taahhütname ile sabitleştirmiş ve kabul edilmiş demektir.

 

Bu aşamadan sonra huzurla üsküdar rent a car hizmetinden sınırsızca yararlanabilmek söz konusu olarak istenilen marka ve modeldeki araçla ister pikniğe ister sevdiklerinizle bir geziye isterseniz de topluca gezi etkinliklerine dâhil olarak dilediğiniz şekilde araçtan yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır.