2018 Pırlanta Kolye Kolleksiyonu

Bayanların kalbini fethetmenin en iyi yolu pırlanta mücevherlerdir, pırlanta kolye küpe, bileklik veya hepsinin içinde bulunduğu setler bulunmaktadır. Altınla pırlantanın buluşması sonucunda bu yıl çok özel koleksiyonlar oluşturulmuştur. Beyaz altın, sarı ve rose gold bu yıl pırlanta taşlarla birbirinden zarif parçalar vardır. Aşkı ve sevgiyi anlatmanın en etkileyici yoludur.

 Pırlanta ve Farklı Değerli Taşlarla Yapılmış Kolye Modelleri Nasıldır?

 

Bu tarz pırlanta kolye modeli olarak on sekiz ayar beyaz altından yapılmış ürünler vardır. Asaleti temsil eden yakut taşlarla yapılmış kolyeler vardır. Damla şeklinde olan veya yuvarlak kesim yakut taşların çevresinde pırlanta taşlarla süslenmiş kolyeler göz alıcıdır. Hem klas hem de çok zariftir. Burada yapılan el işçiliğinin mükemmelliği üründe kendini göstermektedir. Safir taşlarla birlikte yapılmış pırlanta kolyeler vardır. Lale yakut veya lale safir olan modellerde pırlantalarla bezenmiş lale figürü göz kamaştırmaktadır. Kırmızı altın ise bu yıl vitrinlerde görülmektedir. Kırmız altın kullanılarak yapılmış pırlanta kolyelerde farklı figürler bulunmaktadır. Kelebek, melek, kalp şekillerinde olan çevresi pırlanta taşlarla süslenmiş kolyeler vardır. Ortasında mavi topaz olan pırlanta kolye her yaştan bayana hitap etmektedir. Sevgiliyle unutulmaz anlar yaratmak için en güzel hediyedir. Çiçek, yonca gibi farklı dizaynlarda yapılmış kolyelerin yanında sonsuzluğu temsil eden dizaynlar kullanılmaktadır. Taşlı pırlanta kolyelerde taç şeklinde olan gösterişli modellerin yanında sade modellerde vardır.

 

 Fantezi Tarzdaki Pırlanta Dizaynları Nasıldır?

 

Fantezi tarzda yapılmış pırlanta kolye uçlarında her zevke hitap eden çeşitler vardır. Su yolu dizaynındaki pırlanta kolye yeni gelinlere hediye edilecek en güzel armağandır. Serpme şeklinde tırnaklı pırlanta kolyelerde genellikle kırk sekiz veya elli adet 0.85 karatlık pırlanta taşlar kullanılmaktadır. Kar tanesi şeklinde olan asil görünümüyle zevkli bayanların tercihidir. Bunun dışında pırlanta halka kolye, zincir şeklindeki kolye, örgü kolye bayanların her zaman rahatlıkla kullanacağı modellerdendir. Radiant olan pırlanta kolyeler beyaz altınla mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Ayrıca sadelikten hoşlananlar için sırf tek taştan yapılmış kolyeler vardır. Bu modellerin hiçbir zaman modası geçmez. Tek taş görünümüne sahip coronet olan kolyeler çok tercih edilmektedir.

 

Comments

comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir